Jednou z nejsilnějších stránek University of New York in Prague jsou mezinárodně kvalifikovaní akademici, kteří zajišťují kvalitní výuku, výzkum, akademické poradenství a rozvoj studentů. Vyučující na UNYP pocházejí z více než 30 zemí a všichni mají bohaté zkušenosti s životem, prací i výukou po celém světě. Největší podíl představují Američané (38%), Češi (35%) a Britové (16%). Někteří z nich vyučují i na dalších pražských univerzitách, jako jsou Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická, nebo České vysoké učení technické. Lektoři kladou důraz na dynamický a interaktivní styl výuky. Většina z nich je držiteli titulu Ph.D., nebo Ph.D. kandidáty a velká část z nich jsou anglicky mluvící rodilí mluvčí.

Kreditový systém

UNYP používá kreditový systém ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System) souběžně s americkým semestrálním kreditovým systémem tak, že kredit za jeden semestr odpovídá dvěma ECTS kreditům.

Celý systém vychází z ECTS s tím, že základní požadavek je 60 ECTS kreditů za semestr.

Kredit za jeden semestr (tedy 2 ECTS kredity) odpovídá asi 50 až 60 hodinám studijního vytížení. Nároky jednotlivých předmětů a využujících na studenty se mohou lišit.

Předpoklady pro úspěšné zakončení studia i očekávaná průměrná doba strávená studiem jsou uvedeny v sylabech jednotlivých předmětů. Očekávané požadavky na studenty jsou také popsány v Student Evaluation of Instruction. UNYP pravidelně kontroluje počet kreditů přidělených k jednotlivým předmětům, stejně tak jako nároky předmětů na studenty. UNYP poskytuje lektorům zpětnou vazbu od studentů a každoročně upravuje počet kreditů za jednotlivé předměty.

Více informací o kreditovém systému UNYP najdete ve směrnicích (UNYP Policies).

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.