Studentskou radu University of New York in Prague tvoří tým devíti studentů různého věku. Pocházejí z různých zemí a odlišného prostředí a studují různé obory. Všichni ale mají jeden společný zájem, kterým je zlepšování života studentů na škole.  

Studentská rada UNYP je nezávislá, studenty vedená organizace, která zastupuje zájmy studentů v jejich studijním i mimostudijním životě. Zapojuje se do řady studentských aktivit, organizuje vlastní akce a podporuje školou organizované eventy, koordinuje studentské kluby a ve spolupráci s administrativním a akademickým vedením UNYP se zabývá řešením stížností studentů. Zastáváním vedoucí pozice a poskytováním služeb pro celou komunitu jsou její členové pro ostatní studenty příkladem profesionálního chování a jednání.

Zapojte se!

Členem Studentské rady se můžete stát tak, že budete kandidovat ve volbách, které se konají jednou za rok. Noví členové jsou voleni online samotnými studenty UNYP. O jednotlivých pozicích ve Studentské radě se následně rozhoduje při interním hlasování zvolených členů.     

Každý student UNYP má také možnost se stát přidruženým členem Studentské rady (Student Council Associate), a to kdykoliv v průběhu semestru. Jedná se o status umožňující studentům, kteří nejsou členy rady, se aktivně zapojit do jejích projektů.

Pravidelné týdenní schůzky jsou přístupné každému, kdo má jakékoliv nápady, otázky nebo doporučení vztahující se ke studiu a životu na UNYP.

Více informací najdete na následujících odkazech: 

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.