Dva průkazy v jednom

UNYP poskytne všem studentům, kteří splňují podmínky, kombinovaný ISIC/UNYP průkaz. Průkaz je zdarma na celou dobu studia, takže se vyhnete všem administrativním nákladům a procedurám.

Spodní nebo horní věková hranice pro obdržení ISIC karty není dána. ISIC je tedy dostupný i studentům, kterým již bylo 26 let, pokud splňují podmínky denního studia, či jeho ekvivalentu.

Platnost kombinovaného ISIC/UNYP průkazu musí být prodloužena na začátku každého akademického roku. K prodloužení je potřeba vyplnit jednoduchou online žádost zde.

Digitalizujeme!

Neradi používáme plasty, takže jsme s podzimním semestrem 2022 kompletně přešli na digitální průkazy. Teď už se nemusíte bát, že kartu ztratíte a její platnost si můžete prodloužit online odkudkoliv na světě!

K použití je zapotřebí si stáhnout do telefonu oficiální ALIVE APLIKACI. Aplikace je dostupná v češti i angličtině na Google Play, stejě jako v App Store.

Digitální průkaz je plně akceptován všemi benefitními partnery ISICu, stejně jako býval akceptován plastový průkaz.

Mezinárodní studentský průkaz (ISIC)

Výhody a mnohem víc

ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO.

Držitelé průkazu mají přístup k množství slev po celém světě. ISIC je akceptován ve více než 130 zemích a poskytuje svím držitelům více jak 130.000 slev všude po skvětě, včetně tisíců slev přímo v ČR. Počínaje slevami v restauracích, obchodech, knihkupectvích, muzeích, galeriích, dopravě, lekcí řízení, bankovnictví až po zdravotní pojištění a další.

Kompletní seznam ISIC slev najdete zde.

UNYP průkaz

Prokažte svou totožnost

UNYP průkaz je nezbytný pro prokázání idenity, když pobýváte na kampusu. Je to také průkaz do knihovny, kdykoliv si tedy budete chtít vypůjčit nějaké materiály z knihovny UNYP, musíte ho předložit. Zároveň se může hodit, když se chcete zúčastnit speciálních událostí nebo aktivit organizovaných pro studenty a absoventy UNYP.

Kromě všeho zmíněného vám UNYP průkaz zaručuje další slevy či benefity u našich partnerů.

Kompletní seznam poskytovaných slev najdete zde.

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.