Slovo prezidenta

Vážení studenti,  

naši epochu stále více definuje globalizace. Technologický pokrok, který umožňuje okamžitý přenos informací, mění každým dnem způsob, jak komunikujeme, pracujeme, učíme se a žijeme. Současně také roste mezinárodní obchod, turismus a zvyšuje se objem zpráv, které média přinášejí z celého světa. Jednotlivci, korporace, trhy i státy mohou působit po celém světě rychleji a levněji, než kdykoli předtím. Tradiční hranice mezi kulturou, obchodem, technologiemi, politikou a životním prostředím rychle mizí. Státní hranice již nepředstavují žádnou překážku, která by bránila studiu, pobytu a práci. Lidé mohou hovořit různými jazyky, jíst různá jídla, vyznávat různá náboženství, ale nečiní tak izolovaně. Dnešní svět je globální vesnicí a my všichni jsme členy stejné komunity.

Moderní vzdělání je klíčem k tomu, abychom se co nejlépe vypořádali s výzvami a plně využili příležitostí, které nám život nabízí. Dobře zvolený studijní program a titul z prestižní univerzity jsou předpokladem úspěšné kariéry ve vysoce konkurenčním prostředí. Na University of New York in Prague jsme právě proto hrdí na naši akademickou spolupráci s dobře známými mezinárodními univerzitami.

Chceme rozšířit vaše globální horizonty

Klademe si za cíl poskytnout znalosti, zkušenosti a multikulturní perspektivu. To vše vám umožní poznávat, učit se, kriticky myslet, tvořit a uspět jako produktivní členové globální společnosti v kariéře, kterou si zvolíte.

UNYP je hrdá na to, že vám nabízí širokou škálu studijních možností a příležitostí ke studiu na uznávané mezinárodní škole zaměřené na nejmodernější styly a trendy ve výuce. Na své studenty máme vysoké nároky, tak jako i v našich učebnách udržujeme vysoké studijní standardy. Zavazujeme se, že vám budeme věnovat individuální pozornost, poskytovat podporu i péči, kterou potřebujete, abyste uspěli a plně využili svůj potenciál.  

Vítám vás na UNYP a přeji vám vše nejlepší ve vašem vysokoškolském studiu, stejně tak jako v osobním životě a ve vaší budoucí profesní kariéře.

Ilias Foutsis
Prezident, University of New York in Prague a New York College Educational Group

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.