Naší vize vždy byla poskytovat kvalitní IT služby založené na špičkových technologiích, nejmodernějším softwaru a rychlé technické podpoře s individuálním přístupem.

Počítače a tiskárny

Studenti mají přístup k více než 75 počítačům ve dvou PC učebnách a v knihovně. Jedná se především o business-class počítače značky DELL, které běží na nejnovějším operačním systému Microsoft Windows. Knihovna poskytuje dostatečný počet osobních počítačů určených pro studentskou individuální práci a v neposlední řadě i kvalitní služby tisku a kopírování.

Wi-Fi a internet

Celý areál univerzity je pokryt moderní Wi-Fi sítí se standardem 802.11ac (Wi-Fi 5) s rychlým přípojením k internetu. Každá učebna má svůj přístupový bod, čímž je maximalizována stabilita celé sítě. Tato jednotná síť umožňuje studentům snadné připojení a zároveň zůstávají nadále připojeni i během přesunu v prostorách univerzity.

E-learning

Náš E-learning je založen na celosvětově používané výukové platformě Moodle a je u nás hlavním místem pro online práci studentů. Poskytuje především důležitou funkci komunikace mezi učiteli a studenty, přístup k výukovým materiálům, diskuzní fóra, úkoly, online testování atd. Součástí E-learningu je i integrace platformy Turnitin.com pro odhalování plagiátorství. Zaznamenává se zde též docházka a prospěch.

Office 365

Tato moderní paltfroma komplexně pokrývá veškeré potřeby komunikace a spolupráce. Studenti zde využívají Outlook pro emailovovu komunikaci, mají cloudové OneDrive uložiště o velikosti 1TB, spolupracují v aplikacích jako např. MS Teams, Sharepoint nebo v dalších aplikacích sloužících pro řízení projektů.

V neposlední řadě všichni UNYP studenti mají k diszpozici ke stažení a instalaci balíček nástrojů MS Office na jejich vlastní počítače a mohou je používat zdarma během jejich celého studia!

Online/hybridní výuka

UNYP značně investoval do profesionálního videokonferenčního vybavení do učeben pro zajištění vysoce kvalitní dálkové i hybridní výuky. Používáme momentálně nejlepší řešení na trhu:

 • Videokonferenční software Zoom s licencovanými účty pro všechny vyučující
 • Špičkové videokonferenční kamery od značky Logitech včetně audia
 • Moodle, jakožto celosvětový standard pro elearning
 • Cloudové platformy MS Office 365 a MS Teams

Kontakt na IT Help Desk

 • Email:       it@unyp.cz
 • Telefon:   +420 224 221 281
 • Otevírací doba:
  • Po – Pá   8:30 – 18:30
  • So – Ne   8:30 – 13:30

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.