Kancelář Career Office

Kancelář je studentům a čerstvým absolventům nápomocna při přechodu z univerzity na trh práce. Výzkum ukazuje, že 65 % absolventů v celosvětovém měřítku má pocit, že studium na univerzitě nezvýšilo jejich šance na získání zaměstnání. Kancelář Career Office se tak zaměřuje na překlenutí této propasti, a to tím, že nabízí širokou škálu kariérních služeb, které by mohly pomoci našim studentům rozvíjet jejich osobní dovednosti a zvýšit šance na uplatnění v kariéře.

Kancelář Career Office nabízí všem studentům UNYP individuální poradenství. Služba zahrnuje kontrolu životopisů, pomoc s psaním motivačních dopisů a přípravou na pohovor. Studentům také poskytujeme osobní zpětnou vazbu pro jejich kariérní rozvoj. Naším posláním je nabídnout Vám na míru šité poradenství a digitální nástroje, které vám pomohou seznámit se s trhem práce a být připraveni na další krok ve Vaší profesní kariéře.

Na tuto službu se nevztahují žádné další poplatky. Pro všechny studenty UNYP je zdarma.

Schůzku si můžete rezervovat: —-zde—–

Ujistěte se, že jste na konzultaci přišli dobře připraveni. Pošlete svůj životopis a motivační dopis na adresu careeroffice@unyp.cz alespoň den před plánovanou schůzkou. Vaše proaktivní spolupráce nám umožní nabídnout vám individuální zpětnou vazbu a doporučení, která vám pomohou ve Vaší kariéře!

Stáže jsou příležitostí pro studenty, jak uplatnit teoretické znalosti v praxi a získat zkušenosti, jak fungují obchodní procesy a postupy.

Na portálu e-learning najdete širokou škálu stáží, které zde pravidelně zveřejňujeme.

UNYP je přední vysoká škola v České republice s výukou v angličtině. Mottem univerzity je Vzdělávání lídrů zítřka, a proto je naším cílem nabídnout motivovaným lidem příležitost k profesnímu rozvoji.

Ať hledáte zaměstnání na plný nebo částečný úvazek, nabízíme přístup k pracovním nabídkám poskytovaným partnerskými společnostmi UNYP a personálními agenturami. Pracovní nabídky pro studenty a absolventy zveřejňujeme nejen na našem fóru Career Office Forum, ale také prostřednictvím E-learningu, Facebooku, LinkedInu

Zaregistrujte se na webu UNYP v sekci Career Office section na portálu E-learning, abyste byli informováni o aktualizovaných nabídkách a akcích, které Kariérní kancelář během akademického roku pořádá.

Prezentace a přednášky od zástupců různých firem na univerzitě poskytují studentům skvělou příležitost setkat se s potenciálními zaměstnavateli osobně. Mají možnost dozvědět se, jak práce v dané organizaci vypadá a získat přímý kontakt na zaměstnavatele. Ti přicházejí z různých odvětví a profesních oborů a jsou studentům k dispozici, aby s nimi prodiskutovali potenciální kariérní příležitosti a nabídky stáží.

UNYP věnuje velkou pozornost přípravě svých studentů a absolventů na profesní dráhu. Organizujeme širokou škálu aktivit, včetně Kariérních dnů, které se konají každý rok na jaře. Studenti i organizace se mohou programu účastnit zadarmo.

Využijte této příležitosti k navázání neformálního kontaktu se zástupci firem. Kariérní dny se konají za účasti předních společností a personálních agentur. Jsou organizovány pro studenty a absolventy, kteří se snaží najít své první zaměstnání, získat stáž, nebo mají v úmyslu změnit své současné zaměstnání a získat zkušenosti na nové pozici.

Zúčastněné společnosti mají v rámci Kariérních dnů k dispozici prostor pro své stánky, mohou využít bannery, roll-upy a jiné propagační materiály. Kariérní dny ale především umožňují individuální setkání a konzultace s našimi studenty/absolventy, kteří tak mají možnost ucházet se o stáže na plný nebo částečný úvazek.

Kromě stánku na veletrhu nabízíme bezplatné využití našeho zázemí k uskutečnění interaktivních firemních prezentací ve formě případové studie nebo workshopu.

Zároveň zveme i naše absolventy a poskytujeme jim prostor pro prezentaci vlastní profesní dráhy, kterou začali po dokončení studií na UNYP s cílem inspirovat, povzbudit a motivovat naše současné studenty.

Účelem workshopů a seminářů je podpora a pomoc studentům se vstupem na pracovní trh, s výběrem vhodného povolání a propojení UNYP s profesní oblastí.

Pořádané semináře poskytují studentům instrukce a praktické návody jak napsat a vylepšit životopisy, průvodní a motivační dopisy a zprostředkovávají profesionální rady ohledně žádostí o pracovní pozice nebo stáže.

Jan Kroutil

Career and Alumni Services Coordinator

University of New York in Prague

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.