Partneři v kariérní oblasti

UNYP se od svého založení postupně stala vzdělávací institucí na mezinárodní úrovni se zaměřením zejména na ekonomii a obchod.  Za tento úspěch vděčíme naší silné vizi a tvrdé práci, jakož i našim obchodním partnerům, kteří s námi spolupracují.

Naši firemní partneři oceňují vysokou úroveň kvality vzdělávání, výzkumu a vývoje na UNYP. Rádi bychom vás tímto motivovali, abyste i vy využili této webové platformy a měli tak možnost se stát ještě atraktivnějším zaměstnavatelem! Kariérní kancelář nabízí širokou škálu podpory ve formě příspěvků na webových stránkách UNYP, na sociálních sítích, během vzdělávacích/kariérních akcí a formou PR příležitostí.

Kariérní dny

Kariérní dny jsou pořádány za účasti prestižních společností, organizací a personálních agentur působících na českém trhu. Akce je organizována pro studenty a absolventy, kteří se snaží najít své první zaměstnání, změnit současné zaměstnání nebo získat stáž.

Stáže a pracovní nabídky

Pokud máte volnou pracovní nabídku zaměstnání na plný/částečný úvazek nebo pracovní stáž, můžete nám zaslat propagační materiály/inzerát nejlépe ve formátu pdf, jpeg a my je zdarma zveřejníme prostřednictvím našich online a offline komunikačních kanálů.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.