Náš kampus se nachází v krásné a klidné čtvrti Vinohrady v centru města. Čtvrť je charakteristická zajímavou architekturou a nádhernými parky. Univerzitní kampus je situován mezi dvěma centry městské hromadné dopravy, I. P. Pavlova a Náměstím Míru. To umožňuje snadnou dostupnost jak do centra, tak i do jiných částí Prahy. Lokace kampusu nabízí ideální podmínky nejen pro vzdělávání ale také pro studentský život.

Studentský život

UNYP je univerzita s více než 800 studenty z více než 60 zemí světa, což znamená rozmanitou a mezinárodní komunitu. Studenti mají přístup nejen k modernímu univerzitnímu vybavení, ale mohou se účastnit mnoha pražských kulturních aktivit a událostí.


Sportovní aktivity

Studenti UNYP mají zdarma k dispozici plně vybavené fitness centrum a plavecký bazén. Existuje také spousta studentských spolků zaměřených na sport, například florbal, fotbal, basketbal, volejbal nebo běh. Nápady studentů na nové sportovní aktivity jsou vždy vítány.


Studentská rada

Studentská rada organizuje velkou řadu volnočasových aktivit pro relaxaci, interakci s ostatními studenty a udržování školního ducha. K akcím pořádaným studentskou radou patří seznamovací výlety, TEDxUNYP, tradiční party, mezinárodní den jídla, debaty a diskuze, zahraniční výlety a dokonce návštěvy pejsků, které uvolňují stres v době závěrečných zkoušek.


Odpočiňte si

Studenti mají možnost zrelaxovat během výuky v našem prostorném dvoře.


Dobře se najíst, dobře se učit

Studenti se mohou stravovat v našem UNYP Café, které se nachází přímo v prostorách univerzity. V blízkosti kampusu je také několik vynikajících restaurací, které uspokojí všechny chutě.


Knihovna

Knihovna University of New York in Prague se nachází v Londýnské 32. Disponuje asi 17,000 knihami, časopisy a audio-vizuálními materiály (většina z nich je v angličtině). Kromě akademické literatury je v knihovně k zapůjčení rostoucí počet titulů neakademického charakteru.


Opřete se o nás

Centrum studentských služeb a studijní poradci sídlí přímo v budově univerzity, což zajišťuje jednoduchý přístup studentů k informacím a radám, když je potřebují.

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.