Více než 85 partnerských univerzit po celém světě

Neustále rozšiřujeme naši globální komunitu a vytváříme nová partnerství s uznávanými mezinárodními univerzitami a vysokými školami. Tento rámec spolupráce zahrnuje oblasti, jako jsou studentské výměny, dohody o studiu v zahraničí, dohody o double-degree (dvojí diplom), program Erasmus +, fakultní výměny, sdílené akce a sdílený výzkum. Naše různorodost a dopad naší akademické spolupráce, byl nedílnou součástí našeho úspěchu. I nadále budeme poskytovat studentům a širší komunitě UNYP jedinečné příležitosti ke sdílení zkušeností po celém světě, k posílení hodnoty jejich vzdělání a k získání více vzdělávacích příležitostí.

UNYP také spolupracuje s mezinárodními vzdělávacími agenturami po celém světě a neustále rozšiřuje počty těchto partnerství.

Studujte v angličtině v České republice

Všechny studijní programy na UNYP jsou vyučovány v anglickém jazyce, tudíž dostatečné znalosti anglického jazyka jsou klíčovým požadavkem pro přijetí do našich programů. Další informace o akceptovatelných výsledcích z anglických zkoušek pro účely přijímacího řízení do studijních diplomových programů nebo výměnných zahraničních pobytů naleznete v části Předpoklady pro přijetí.

Výměnným studentům se důrazně doporučuje, aby se zapsali do úvodního kurzu českého jazyka, který UNYP nabízí každý semestr. Tento kurz jim pomůže se úspěšně integrovat do nového prostředí.

Evropa

Albánie

Francie

Německo

Řecko

Nizozemsko

Spojené Království

Severní Amerika

Kanada

Mexico

USA

Jižní Amerika

Argentina

Ekvádor

Peru

Asie

Čína

Gruzie

Irak

Japonsko

Malajsie

Korejská republika

Filipíny

Thajsko

Turecko

Uzbekistán

Vietnam

Studium v zahraničí

Diplomová partnerství

 

Výměnná partnerství pro studenty s Dvojím diplomem

Paris School of Business

Paříž, Francie

ESG Management School byla přijata na konferenci „Grand Ecoles“ ve Francii a je jednou z předních soukromých pařížských univerzit ve Francii vyučujících obchodní studijní programy. UNYP má silné a dlouhodobé partnerství s ESG, které jejich studentům umožňuje přestoupit na UNYP na jeden rok a studovat v rámci duálního studijního programu Business Administration.

Business and Technology University

Tbilisi, Georgia 

ESG Management School byla přijata na konferenci Grand Ecoles ve Francii a je jednou z předních soukromých pařížských obchodních univerzit ve Francii. UNYP má silné a dlouhodobé partnerství s ESG, které studentům ESG umožňuje přestoupit na UNYP na 1 rok a zapsat se do duálního studijního programu Business Administration.

Business and Technology University (BTU) je obchodní, technologické a inovační centrum nabízející bakalářské, postgraduální a doktorské programy v hlavním městě Gruzie. Jejich programy jsou zaměřeny na podnikatelské učení. Studenti BTU mohou strávit na UNYP 1 semestr na studiu v zahraničí nebo se zapsat na duální studijní program Business Administration trvající 1 rok.

L’ESGF, l’Ecole de Commerce spécialisée en Gestion & Finance

Paříž, Francie

ESGF je jedním z předních francouzských soukromých „Grand Ecoles“ ve Francii se silným důrazem na studium financí. Partnerství s UNYPem umožňuje studentům ESFG přestoupit na UNYP v rámci programu Studia v zahraničí nebo se zapsat do duálního studijního programu.

L’Ecole de Commerce International ESGCI

Paříž, Francie

L’Ecole de Commerce International (ESGCI) je přední obchodní pařížskou školou nabízející bakalářské a magisterské tituly v oblasti obchodu. Čtyři oblasti specializace zahrnují: marketing, komunikaci, cestovní ruch a mezinárodní vztahy. UNYP má s ESGCI dohodu o spolupráci o přijímání studentů do duálního programu i o jejich přestupu.

Novosibirsk State University of Economics and Management

Novosibirsk, Rusko

Novosibiřská státní univerzita ekonomiky a managementu (NSUEM) byla založena v roce 1959 jako nedílná součást sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Od roku 2007 State University of New York / Empire State College hrdě spolupracuje s NSUEM v oblasti duálních programů.

Omsk State University, the Russian American Department

Omsk, Russia

Rusko-americké oddělení Omsk State University School of International Business (FMB) bylo vytvořeno v roce 1998 s cílem poskytnout studentům příležitost zlepšit si mezinárodní pracovní kvalifikaci prostřednictvím programů RAD v anglickém jazyce a duálních studijních programů. Od roku 2003 State University of New York / Empire State College hrdě spolupracuje s FMB v oblasti duálních diplomů.

Télécom Ecole de Management

Evry, Francie

Télécom Ecole de Management (TEM) je přední veřejná obchodní škola, která školí manažery s vynikajícími dovednostmi v oblasti informačních věd a technologií (ICT). TEM má ve Francii status „Grand Ecole“ a HR odborníci pravidelně řadí TEM mezi nejlepší manažerské školy ve Francii. TEM je součástí skupiny Institut Télécom a členem Evropské nadace pro rozvoj managementu (EFMD), Asociace pro rozvoj vysokých škol podnikání (AACSB) a Fondation Nationale pour l’Enseignement de la Gestion des Entreprises (FNEGE). UNYP a TEM mají dohodu o duálních studijních programech a výměnách studentů pro studium v zahraničí.

Dotazy ohledně možnosti navázání partnerství

Timothy Smetana

Dotazy ohledně Výměnných programů​

Centrum pro globální spolupráci

Dotazy ohledně programu Erasmus+​

Centrum pro globální spolupráci

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.