University of New York in Prague nabízí jedinečné studijní zkušenosti. Zde jsou některé z benefitů, které vám přinese studium u nás:

Accredited Private University in Prague

Akreditace z USA, Velké Británie a České republiky

Naše bakalářské a magisterské studijní obory jsou akreditovány předními evropskými a americkými institucemi. Akreditace vašeho titulu je mimořádně důležitá, protože ovlivňuje hodnotu a přijetí vašeho diplomu v akademickém světě a vaši budoucí kariéru. Akreditace je garancí kvality vzdělávání, které obdržíte.

Dvojí titul - americký a český

Studenti amerického bakalářského programu UNYP, kteří si vyberou jako hlavní předmět Obchodní administrativu, Komunikaci a média, Mezinárodní vztahy nebo Psychologii, mohou po dokončení svého programu složit i české státní zkoušky. Úspěšní kandidáti poté získají dvojí diplom, který se skládá z amerického diplomu z Empire State College a z evropského diplomu (bakalář, Bc.) z UNYP.

Malé třídy – jen 15 až 30 studentů

Členové naší fakulty nejenže znají všechny studenty jménem, ale starají se o to, aby se každý student ve třídě cítil dobře a zakládají si na individuálním přístupu.

Nový kampus a studentská rezidence

Náš areál se nachází v příjemné čtvrti Vinohrady v centru města a kombinuje kouzlo historie s moderními technologiemi. Přijďte se přesvědčit sami!

Moderní učebny a vybavení

Ve všech našich budovách je možnost připojení k Wi-Fi. Používáme Moodle, online intranetovou databázi, skrze kterou mají studenti přístup ke studijním materiálům a k dalším informacím spojených se studiem, jako jsou závěrečné známky. Studenti mohou v databázi také chatovat s dalšími studenty UNYP a členy fakulty. Máme několik počítačových učeben a tiskařské centrum.

Studenti z více než 60 zemí

Naši studenti pocházejí z celého světa. Na UNYP studují lidé z více než 60 zemí Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Ruska, Blízkého východu, Afriky a Asie. Síť našich absolventů zahrnuje více než polovinu zemí světa.

Více než 100 profesorů z více než 30 zemí

UNYP má 125 profesorů, kteří pocházejí z více než 30 zemí (pro většinu z nich je angličtina mateřským jazykem). Díky tomuto multikulturnímu zázemí je UNYP vysokou školou s největší diverzitou v České republice. To pro studenty představuje skvělou přípravu na práci v globalizovaném světě.

Nezaměstnanost čerstvých absolventů UNYP dosahuje méně než 1%

Titul z UNYP bude odrazovým můstkem k vaší vysněné kariéře, a naše vysoká škola vám k tomu pomůže. Po absolventech UNYP je vysoká poptávka po celém světě – pouze 1% čerstvých absolventů UNYP je po dokončení studia v evidenci úřadů práce. Naše Kariérní kancelář pravidelně zve na univerzitu důležité osobnosti ze světa byznysu, aby studentům poskytla příležitost navázat a budovat si vztahy důležité do budoucna. Naše Podnikatelské středisko zprostředkovává začínajícím podnikatelům kontakty s mentory, investory a s dalšími lidmi.

Velké množství studentských klubů a spolků

Život není jenom práce! Ať už jste ctižádostivý Messi, začínající mistr debaty, hvězda malé obrazovky, nebo dáváte přednost duchovnímu životu, na UNYP najdete přátele s podobným vkusem. Na UNYP máme kluby jako Model of United Nations, UNYP TV, Film Club, Humans of UNYP a další, zkrátka něco pro každého.

4,2 milionů Kč na finanční pomoc a stipendia každý rok

Každý rok dává UNYP studentům sociální a prospěchová stipendia v hodnotě téměř 200 000 dolarů. Bližší informace o stipendiích najdete na stránce Stipendia a finanční pomoc a během přijímacího procesu s vámi všechny možnosti prodiskutuje náš poradce. Nově příchozí studenti mají možnost získat sportovní a prospěchová stipendia. Další možností jsou prospěchová stipendia pro stávající studenty, kteří dosáhnou semestrálního průměru alespoň 3,81 (GPA). Pro více informací kontaktujte přijímací oddělení na admissions@unyp.cz.

Praha je v první desítce nejbezpečnějších měst světa

Praha je krásné a historické město, ale je to i bezpečné a čisté město s vynikající veřejnou dopravou. Nikdy nebudete mít problém dostat se tam, kam potřebujete. Kulturní památky, sportovní události, kluby a kavárny – vše je na dosah ruky.

Přes 45 partnerských univerzit

Nabízíme studentské výměnné programy a studium v zahraničí díky partnerství s více než 45 univerzitami z celého světa.

Slevy pro naše studenty ve více než 100 obchodech

S naším Benefitním programem mohou studenti a absolventi UNYP získat slevy na zboží a služby ve více než 100 společnostech v České republice – stačí se jenom prokázat průkazem studenta UNYP-ISIC.

Chcete-li se dozvědět více o jakémkoliv aspektu života na UNYP, pošlete nám e-mail na admissions@unyp.cz.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.