UNYP graduation ceremony 2022

Our 2022 graduation ceremony will take place on Friday, 24 June at 17:00 at Obecní Dům near Náměstí Republiky. Admission to graduation will be strictly with invitation only as space is limited. We will also broadcast the live streaming of the event for guests and family who will be unable to attend the ceremony. This graduation ceremony will accommodate classes of 2020, 2021, and 2022. 

We invite our students and their family to document their journey to graduation by using the hashtag #UNYPGRAD22 on Facebook, Instagram, and Twitter.

The entire event will be streamed on YouTube Live! Save the link below.
https://bit.ly/UNYPGradLive

2022 Guest Speakers: 

Earl of St Andrews
Chancellor of University of Bolton

prof. PaedDr. Radka Wildová, CSc.
Deputy Minister for Higher Education, Science, and Research

Ilias Foutsis
President, UNYP

Special message to UNYP Class of 2021 

Dear Class of 2021,

We want to express how special you are to all of us at UNYP. The circumstances are not ideal. We would love to see you all at a big graduation ceremony but we cannot control the situation around the pandemic. However, we want to focus on things we can control. We will do everything in our power to create the real Graduation Ceremony later when the pandemic situation fades away.

Every year, the graduating class goes through a rollercoaster of emotions at Graduation. They are proud, sentimental, excited, and hopeful. You have achieved something special and this is the time to celebrate it. We were thinking of a way to convey this special feeling to you. Therefore we asked your familiar advisors and deans to share some farewell words. This video is dedicated especially to the Class of 2021.

Special message to UNYP Class of 2020 

Congratulations, graduates of the University of New York in Prague, class of 2020! Even though we cannot be together today, here in Prague, UNYP wanted to make sure you know how special all of you are to us! Please know we will do our best to find new ways to help you celebrate your achievement as well as schedule the ceremony next year. To mark the actual graduation date, we want to share this special message from Ilias Foutsis (President, University of New York in Prague), Dr. Jim Malatras (President of SUNY Empire State College), and George E. Holmes DL (President & Vice-Chancellor, University of Bolton), who extend sincere congratulations to all of you! 

UNYP graduation ceremony 2020 *CANCELED*

As the spring semester is coming to an end shortly, we wanted to update you on the UNYP 2020 graduation. As graduation always entails substantial preparation, travel, and guests from different parts of the global community, including the US and the UK, our first and primary concern is the well-being of all. As a result of the current situation, we, with a heavy heart, have decided to postpone the graduation celebration this year. At this time, faced with travel restrictions, closed borders, and large gatherings banned, it would be impossible to safely move forward with scheduling your momentous event in June and celebrate your accomplishments.
 
Looking towards the future, we are considering a combined Graduation in June 2021 for both the 2020 graduates and those that will graduate in 2021. The celebration will be up to the standards we have always offered for our incredible graduates and their loved ones. We will keep you informed once a decision for next year is confirmed. 
 
We applaud all of our students, and we are so proud of all of you for the hard work, dedication, and determination. Please know we will do our best to find new ways to help you celebrate your achievement over the last four years as well as schedule the ceremony next year. Please stay well.

Slavnostní promoce UNYP v roce 2019

Promoce UNYP se konala v pátek 21. června 2019 v 17:00 v paláci Žofín na Slovanském ostrově v Praze. Vstup na promoci byl možný pouze na pozvánku kvůli limitovanému prostoru. Z akce jsme také živě vysílali na našich webových stránkách pro hosty a rodinné příslušníky, kteří se nemohli promoce osobně zúčastnit.

Všechny naše studenty a jejich rodiny jsem vyzvali k tomu, aby zdokumentovali promoci a pomocí hashtagu #UNYPGRAD19 ji sdíleli na Facebooku, Instagramu a Twitteru. 

Po skončení promoce jsme vytvořili pro studenty fotoalbum ze vzpomínek, které byly na sítích sdílené.

Hostující řečníci:

Stephen B. King
Velvyslanec USA v České republice

Jindřich Fryč
Státní tajemník MŠMT


Slavnostní promoce UNYP v roce 2018

Naše promoce pro rok 2018 se konala v pátek 22. června v 17:00 v paláci Žofín na překrásném Slovanském ostrově v Praze. Vstup na promoci byl možný pouze na pozvánky kvůli limitovanému prostoru. Z akce jsme také živě vysílali na našich webových stránkách pro hosty a rodinné příslušníky, kteří se nemohli promoce osobně zúčastnit.

Všechny naše studenty a jejich rodiny jsme pozvali, aby zdokumentovali promoci a pomocí hashtagu #UNYPGRAD18 jí sdíleli na Facebooku, Instagramu a Twitteru. 

Po skončení promoce jsme vytvořili fotoalbum pro každého studenta ze vzpomínek, které byly na sítích sdílené.

2018 UNYP, hostující řečníci:

Ing. Jan Fischer, CSc.
Bývalý předseda vlády České republiky

Mitchell S. Nesler, Ph.D.
Officer-in-Charge, State University of New York, Empire State College

Ilias Foutsis
Prezident, UNYP


Slavnostní promoce UNYP v roce 2017

Naše promoce pro rok 2017 se konala v pátek 23. června v 17:00 v paláci Žofín na překrásném Slovanském ostrově v Praze. Vstup na promoci byl možný pouze na pozvánky kvůli limitovanému prostoru. Z akce jsme také živě vysílali na našich webových stránkách pro hosty a rodinné příslušníky, kteří se nemohli promoce osobně zúčastnit.

Všechny naše studenty a jejich rodiny jsme pozvali, aby zdokumentovali promoci a pomocí hashtagu #UNYPGRAD17 jí sdíleli na Facebooku, Instagramu a Twitteru. 

Po skončení promoce jsme vytvořili fotoalbum pro každého studenta ze vzpomínek, které byly na sítích sdílené.

2017 UNYP, hostující řečníci:

Prof. Dan Shechtman, Ph.D.
Uznávaný profesor, Technion – Israeli Institute of Technology 
2011 Nositel Nobelovy ceny za chemii

Hrabě ze St. Andrews
Kancléř University of Bolton

Merodie A. Hancock, Ph.D.
Prezidentka Empire State College, State University of New York

Ilias Foutsis
Prezident, UNYP


Slavnostní promoce UNYP v roce 2016

University of New York v Praze byla velmi hrdá na to, že mohla ocenit přes 150 absolventů ze 40 zemí, kteří promovali v rámci každoroční slavnostní promoce za rok 2016.  

Ceremoniál se odehrával 24. června na Pražském Žofíně. Fotografie z promoce si můžete prohlédnout zde a zde.

Hostující řečníci

Dr. Thomas P. Mackey
Proděkan Akademických Programů, SUNY, Empire State College

Ilias Foutsis
Rektor, UNYP


Slavnostní promoce UNYP v roce 2015

University of New York v Praze byla velmi hrdá na to, že mohla ocenit skoro 200 absolventů ze 40 zemí, kteří promovali ze sedmi programů, ve kterých získali akademické tituly v rámci každoroční slavnostní promoce za rok 2015.  

Naše slavností promoce roku 2015 se konala v sobotu 27. června v 5 hodin odpoledne v Paláci Žofín na krásném Slovanském ostrově v Praze. I když se vzhledem k omezenému prostoru jednalo o akci pouze pro zvané, naši absolventi se o své zážitky podělili v sociálních médiích (hashtag #UNYPGrad). Některé okamžiky, které se nám zvlášť líbily, jsme zachytili zde a zde.

Hostující řečníci

Merodie A. Hancock, Ph.D.
Rektorka Empire State College, State University of New York

Adriana Krnáčová
Primátorka Prahy

Ilias Foutsis
Rektor, UNYP

Absolventi

At the ceremony, UNYP awarded honors to students graduating from the following programs:

UNYP slavnostně udělila diplomy studentům, kteří absolvovali následující programy:

 • Bakalářský titul z UNYP ve spolupráci se State University of New York, Empire State College (USA);
 • Bakalář z evropského bakalářského programu obchodní administrativy (BBA) z UNYP (Česká republika)
 • Master of Business Administration (MBA) z UNYP (Česká republika)
 • Master of Business Administration (MBA) ve spolupráci s National American University (USA)
 • Master of Arts v oboru profesionální a obchodní komunikace ve spolupráci s La Salle University (USA)
 • Master of Arts v oboru klinicko-poradenské psychologie ve spolupráci s La Salle University (USA)

Slavnostní promoce UNYP v roce 2014

Dne 27. června 2014 se uskutečnila slavnostní promoce studentů UNYP v pražském Paláci Žofín.

Hlavním řečníkem letošní akce se stala Merodie A. Hancock, Ph.D., rektorka Empire State College, State University of New York. Studentům přišel také osobně pogratulovat RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D., primátor hlavního města Prahy.

Slavnostní promoce se ujala Doc. Ing. Helena Fialová, CSc., z University of New York v Praze. Během slavnostní události byli také oceněni jednotliví studenti za své celkové vynikající akademické výsledky v rámci individuálních studijních programů. Slavnostní promoci uzavřel pan Ilias Foutsis, rektor a zakladatel University of New York v Praze a New York College Educational Group.  

Absolventi

Během slavnostní promoce byly uděleny diplomy 183 studentům ze 43 zemí, a to z UNYP i jejích partnerských institucí. Absolventi převzali diplomy z bakalářských programů Obchodní administrativa, Komunikace a hromadné sdělovací prostředky, Mezinárodní ekonomické vztahy, Psychologie, z magisterských oborů Obchodní administrativa, Profesionální a obchodní komunikace, Klinicko-poradenská psychologie a Mezinárodní a obchodní právo.

Zahájení ceremoniálu se ujala doc. Ing. Helena Fialová, CSc., z University of New York v Praze. Během obřadu byli také oceněni jednotliví studenti za své vynikající celkové výsledky v rámci zvolených studijních programů. Slavnostní obřad zakončil projevem pan Ilias Foutsis, rektor a zakladatel University of New York v Praze a New York College Educational Group.

 • 87 studentů získalo americký bakalářský titul z univerzity Empire State College (ESC), která je součástí State University of New York (SUNY)
 • 19 studentů získalo evropské bakalářské tituly z University of New York v Praze
 • 35 studentů obdrželo dvojí tituly MBA z univerzitního institutu Kurt Bösch (IUKB) se sídlem ve Švýcarsku a z UNYP
 • Pět studentů  obdrželo titul z programu Online MBA z National American University
 • 12 studentů obdrželo titul Master of Arts v oboru Profesionální a obchodní komunikace a 16 studentů získalo titul Master of Arts z oboru Klinicko-poradenské psychologie z LaSalle University se sídlem ve Filadelfii
 • A konečně, devět studentů obdrželo titul Master of Laws (LL. M) z britské University of Greenwich.

Tohoto slavnostního dne se zúčastnilo více než 800 významných hostů, rodinných příslušníků a přátel, kteří se tak podíleli na úspěchu našich absolventů. Celá akce byla k vidění v přímém přenosu na internetu, aby mohli i příbuzní a přátelé z celého světa vidět, jak jejich blízcí promují. Vedení a zaměstnanci UNYP přejí všem našim absolventům úspěchy v jejich budoucí kariéře, nebo v dalších studiích; srdečně jim gratulujeme k jejich vynikajícímu prospěchu a k úspěšnému absolvování studia v UNYP.

Chcete-li si prohlédnout více fotografií, navštivte prosím stránky https://www.flickr.com/photos/unyp-photo/sets/72157646570564957/


Slavnostní promoce UNYP v roce 2013

Dne 28. června 2013 se konala slavnostní promoce absolventů UNYP v Paláci Žofín v Praze.

Hlavním řečníkem ceremoniálu se stal pan Norman L. Eisen, J.D.,  B.A., velvyslanec Spojených států amerických v České republice.

Absolventi

Při promoci byly uděleny diplomy 197 studentům z 38 zemí světa, a to z UNYP či jejích partnerských institucí. Absolventi převzali diplomy z programů Obchodní administrativa, Komunikace a hromadné sdělovací prostředky, Mezinárodní ekonomické vztahy, Psychologie, Projektové řízení, Bankovnictví, Management, Marketing, Profesionální a obchodní komunikace, Klinicko-poradenská psychologie a Mezinárodní a obchodní právo. 

Předání diplomů se ujala doc. Ing. Helena Fialová, CSc. z University of New York v Praze. Během obřadu byli oceněni také jednotliví studenti za své vynikající výsledky v rámci individuálních studijních programů – David Kubička (IUKB / UNYP, MBA), Gina Di Malta (La Salle University, M.A. z programu Klinicko-poradenské psychologie), Marie Adamová (University of Greenwich, LL.M z programu Mezinárodní a obchodní právo). Obřad zakončil pan Ilias Foutsis, rektor a zakladatel University of New York v Praze a New York College Educational Group.  

 • 80 studentů získalo americký bakalářský titul z univerzity Empire State College (ESC), která je součástí State University of New Yorku (SUNY)
 • 23 studentů získalo evropské bakalářské tituly z UNYP
 • 31 studentů obdrželo dvojí absolventské tituly v programu MBA z univerzitního institutu Kurt Bösch (IUKB) se sídlem ve Švýcarsku a z UNYP
 • Devět studentů obdrželo titul MBA z UNYP
 • Jeden student získal titul z programu Online MBA z National American University
 • 23 studentů získalo titul Master of Arts z programu Profesionální a obchodní komunikace a titul Master of Arts z programu Klinicko-poradenské psychologie z LaSalle University se sídlem ve Filadelfii  
 • A konečně, 16 studentů získalo titul Master of Laws (LL.M) z britské University of Greenwich.

Slavnostního obřadu se zúčastnilo více než 800 významných hostů, rodinných příslušníků a přátel absolventů, aby sdíleli úspěch našich absolventů. Vedení i všichni zaměstnanci UNYP přejí všem absolventům hodně úspěchů v jejich nastávající kariéře i v dalších studiích a srdečně jim gratulují k vynikajícím studijním výsledkům i k zdárnému absolvování studia v UNYP.


Slavnostní promoce UNYP v roce 2012

Dne 23. června 2012 se konala slavnostní promoce absolventů UNYP v Paláci Žofín v Praze. Hlavním řečníkem letošní akce byl profesor Simon Jarvis, zástupce rektora britské University of Greenwich.

Absolventi

Při promoci byly uděleny diplomy 186 studentům z více než 37 zemí, a to z UNYP i z jejích partnerských institucí. Absolventi převzali diplomy z programů Obchodní administrativa, Komunikace a hromadné sdělovací prostředky, IT management, Mezinárodní ekonomické vztahy, Anglický jazyk a literatura, Psychologie, Finance, Marketing, Mezinárodní a obchodní právo, Profesionální komunikace a vztahy s veřejností, Projektové řízení, Řízení lidských zdrojů, Finance a bankovnictví a IT management.

 • 77 studentů získalo americký bakalářský titul z univerzity Empire State College (ESC), která je součástí State University of New York (SUNY)
 • 24 studentů obdrželo evropské bakalářské tituly z UNYP
 • 50 studentů získalo dvojí absolventský titul ze studijního programu MBA z univerzitního institutu Kurt Bösch (IUKB) se sídlem ve Švýcarsku a z UNYP
 • 4 studenti získali tituly MBA z UNYP
 • 18 absolventů získalo magisterské tituly z LaSalle University se sídlem ve Filadelfii
 • A konečně, 12 studentů získalo titul Master of Laws (LL.M) z britské University of Greenwich.

Proslov na promoci pronesl Erik Best, renomovaný novinář a vydavatel zpravodaje Fleet Sheet v České republice. Úvodní řeči se ujala doc. Ing. Helena Fialová, CSc., z University of New York v Praze. Během slavnostního obřadu byli také oceněni jednotliví studenti za vynikající výsledky v rámci svých individuálních studijních programů – Jaroslav Čech (IUKB / UNYP, MBA), Barbara Isabelle von Burg-Hofer (La Salle University, MA ve studijním programu Profesionální a obchodní komunikace), Kristýna Helešicová (University of Greenwich, LL. M v programu Mezinárodní a obchodní právo) a Xiaoqian Lin (ESC / SUNY, BA). Slavnostní obřad byl zakončen slovy pana Iliase Foutsise, rektora a zakladatele University of New York v Praze a New York College Educational Group.

Slavnostního obřadu se zúčastnilo více než 800 významných hostů, rodinných příslušníků a přátel absolventů, aby sdíleli úspěch našich absolventů. Vedení i všichni zaměstnanci UNYP přejí všem absolventům hodně úspěchů v jejich nastávající kariéře i v dalších studiích; srdečně jim gratulujeme k vynikajícím studijním výsledkům a ke zdárnému absolvování studia v UNYP.


Slavnostní promoce UNYP v roce 2011

Dne 24. června 2011 se uskutečnila slavnostní promoce absolventů UNYP v pražském Paláci Žofín. Projev přednesl host, ctihodný pan Norman L. Eisen, velvyslanec Spojených států v České republice.

Absolventi

 • Více než 100 studentů obdrželo titul bakalář ze studijních programů Obchodní administrativa, Komunikace a hromadné sdělovací prostředky, Mezinárodní ekonomické vztahy, Psychologie a společného programu Obchodní/Mezinárodní ekonomické vztahy ze State University of New York, Empire State College (Saratoga Springs, New York, USA) a české bakalářské tituly z programu Evropská obchodní administrativa z University of New York v Praze
 • 65 studentů získalo absolventský titul ze studijního programu MBA z univerzitního institutu Kurt Bösch (Švýcarsko) a University of New York v Praze 
 • 17 studentů obdrželo titul Master of Arts v programu Odborná komunikace a PR z LaSalle University (Filadelfie, Pensylvánie, USA)
 • A konečně, 8 studentů získalo titul Master of Arts z programu Klinicko-poradenské psychologie z LaSalle University.


Slavnostní promoce UNYP v roce 2010

Dne 19. června 2010 se uskutečnila slavnostní promoce absolventů UNYP v pražském Paláci Žofín.

Rektor Empire State College, Dr. Alan Davis, uvítal absolventy i zúčastněné hosty.

Absolventi

 • 79 studentů obdrželo bakalářské tituly v programech Obchodní administrativa, Komunikace a hromadné sdělovací prostředky, Mezinárodní ekonomické vztahy (IER), Psychologie a společného studia Obchodní/Mezinárodní ekonomické vztahy ze State University of New York, Empire State Building College (Saratoga Springs, New York, USA)  
 • Tři studenti obdrželi český bakalářský titul v evropském programu Obchodní administrativa z University of New York v Praze
 • 37 studentů získalo dvojí titul MBA z univerzitního institutu Kurt Bösch (Švýcarsko) a z University of New York v Praze
 • A konečně, 13 absolventů získalo titul Master of Arts z LaSalle University (Filadelfie, Pensylvánie, USA) v programu Odborná komunikace a PR.

Slavnostního promoce UNYP se zúčastnili i další řečníci a významní hosté, mezi něž patřil pan Ilias Foutsis, rektor a zakladatel UNYP. Dále pak Charles Dufault, Ph.D. – děkan Obchodního programu univerzitního institutu Kurt Bösch a doc. Ing. Helena Fialová, CSc. z University of New York v Praze. Jednotliví studenti byli také oceněni za svůj celkově vynikající prospěch v rámci zvolených studií: Matúš Valach (ESC / SUNY BA), Martin Větrák (IUKB / UNYP MBA) a Jana Hypsová (LaSalle University, MA v PCPR).

Slavnostního obřadu se zúčastnilo více než 500 významných hostů, rodinných příslušníků a přátel absolventů, aby sdíleli úspěch našich absolventů. Vedení i všichni zaměstnanci UNYP přejí všem absolventům hodně úspěchů v jejich nastávající kariéře i v dalších studiích; srdečně jim děkujeme a blahopřejeme k vynikajícím studijním výsledkům.


Slavnostní promoce UNYP v roce 2009

Dne 30. června 2009 se konala slavnostní promoce absolventů UNYP v pražském Paláci Žofín. Předseda Akademie věd České republiky, prof. Jiří Drahoš, promluvil k 179 absolventům studijního ročníku 2009. Profesor Drahoš hovořil k absolventům UNYP o „klíčové roli, kterou sehrává věda v podpoře rozmanitosti“, o „potenciálu vědy, která poskytuje pomoc v inovativních řešeních společenských problémů a podporuje trvalý rozvoj“. Zmínil se také o „potřebě mezioborové spolupráce mezi vědci a výrobními podniky, tedy o kombinaci vědy a techniky, která může pomoci v řešení problémů v budoucnosti“. Profesor Drahoš zakončil svou řeč tím, že absolventům UNYP připomněl důležitost jejich studií, získaných znalostí a odhodlání k dalším výzkumům, které mohou „pomoci změnit současnost i budoucnost dalších generací“. 

Absolventi

 • 83 studentů získalo bakalářský titul ve studijních programech Obchodní administrativa, Komunikace a hromadné sdělovací prostředky, Mezinárodní ekonomické vztahy (IER), Psychologie a společného studia Obchodní/Mezinárodní ekonomické vztahy ze State University of New York, Empire State Building College (Saratoga Springs, New York, USA)
 • 32 studentů získalo český bakalářský titul z evropského programu Obchodní administrativa z UNYP  
 • 42 studentů získalo dvojí absolventský titul ze studijního programu MBA z univerzitního institutu Kurt Bösch (Švýcarsko) a z UNYP
 • A konečně, 22 jich získalo titul Master of Arts z LaSalle University (Filadelfie, Pensylvánie, USA) v programu Odborná komunikace a PR.

Slavnostního obřadu se zúčastnili i ostatní řečníci a významní hosté UNYP, včetně pana Iliase Foutsise, rektora a zakladatele UNYP, dále byl přítomen Charles Dufault, Ph.D. – děkan Obchodního programu z univerzitního institutu Kurt Bösch, Joyce Elliott, Ph.D. – děkan a prorektor pro akademické záležitosti SUNY Empire State College a Gerard Molyneaux, F.S.C., Ph.D. – ředitel vnějších a mezinárodních vztahů La Salle University.

Jednotliví studenti obdrželi také ocenění za svůj celkový vynikající prospěch v rámci zvolených studijních programů: Martina Čermáková (ESC / SUNY BA), Andrea Bezděkovská (UNYP / BBA), Erika Komárová (IUKB / UNYP MBA) a Olga Lošťáková (LaSalle University, MA v PCPR).

Více než 500 významných hostů, rodinných příslušníků a přátel přišlo pogratulovat absolventům a oslavit s nimi jejich úspěchy.

Vedení i všichni zaměstnanci University of New York v Praze přejí všem absolventům hodně úspěchů v jejich nastávající kariéře a v dalších studiích a srdečně jim děkují a blahopřejí k vynikajícím studijním výsledkům.

Video s fotografiemi z promocí jsou k dispozici všem zúčastněným. Pro více informací o tom, jak je objednat, kontaktujte prosím Jitku Kořánkovou na internationaloffice@unyp.cz.


Slavnostní promoce UNYP v roce 2008

V sobotu 21. června 2008 se konala slavnostní promoce UNYP v pražském Paláci Žofín. Promovalo 169 studentů z 29 různých zemí.

Hostem byl ctihodný Richard W. Graber, velvyslanec Spojených států v České republice. Velvyslanec Graber pronesl vřelý proslov, ve kterém vzpomínal na svou vlastní promoci a upozornil studenty na to, jakým výzvám budou muset v budoucnu čelit.

Absolventi

 • 14 promujících studentů získalo evropský bakalářský titul
 • 99 promujících studentů získalo americký bakalářský titul
 • 56 promujících studentů získalo titul MBA

UNYP měl také čest uvítat jako hosty velvyslance Albánie, Běloruska, Brazílie, Chorvatska, Itálie a Slovinska. Jsme jim velmi vděčni, že věnovali svůj drahocenný čas, zúčastnili se této události a oslavili tuto promoci společně s námi.   

Slavnostní promoce v roce 2008 byla zvláštní tím, že se její pořádání shodovalo s datem 10. výročí založení UNYP. Všem našim absolventům srdečně gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v budoucí kariéře.

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.